O nas

O nas

Jesteśmy z różnych branż, mamy różne doświadczenia i kompetencje. Współtworzymy skuteczne rozwiązania i koncepcje. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy narzędzia i wspólnie je weryfikujemy. Nie wyręczamy i nie oferujemy uniwersalnej „recepty na sukces”. Szukamy kreatywności i aktywujemy ją. Efekt pojawia się samoistnie. Wypracowany, zrozumiany i uczciwie wdrożony w zespole, który budujemy z naszymi Klientami. Smaku wszystkim naszym działaniom dodaje fakt, że nie dzielimy życia na czas pracy i „po pracy”. Zbieramy i korzystamy z doświadczeń ze wszystkich aspektów naszego i Waszego Życia. Bez ograniczeń. Tutaj  jedynym drogowskazem jest dla nas…  Życie.                

"Nic tak naprawdę się nie dzieje, dopóki ktoś czegoś nie zechce zrobić"

Wierzymy, że uczciwość pozwala realizować skuteczne projekty, które wnoszą wartość w naszą pracę i życie. Lubimy to co robimy, wierzymy w to i doświadczamy tego, że można i warto koncentrować się na tym co naprawdę istotne, że warto się zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy dla tych, dla których pracujemy, a w zasadzie dla ich klientów to też jest istotne? Dlatego mawiamy: "Nie przeszkadzaj nam swoim myśleniem odpowiadać ma potrzeby swoich klientów". Pozwól sobie by to oni, Twoi klienci, powiedzieli, czy chcą tego co im proponujesz, czy odpowiadasz na ich potrzeby. Sprawdzamy to, projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które przynoszą Ci zysk i zaspokajają potrzeby Twoich klientów. Zapraszamy do wspólnego projektowania rozwiązań, na które czekają Twoi klienci.klienci.  

Damian Ziętara

Trener, Certyfikowany Coach Superwizor (EMCC), Psycholog Biznesu. Członek założyciel European Mentoring & Coaching Council. Menadżer z 16 letnim doświadczeniem w sektorze B2B(Manager ds. Rozwoju Regionu, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Operacyjny), Auditor ISO. Od 2008 roku prowadzi Coachingi dla średniej i wyższej kadry managerskiej, koordynuje współtworzy i prowadzi projekty doradcze i szkoleniowo wdrożeniowe. Łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii biznesu, nowoczesnych metod rozwoju i własną praktykę managerską prowadzi warsztaty kompetencyjne i rozwojowe. Działania te łączy jeden główny element: zarządzanie energią osobistą i energią organizacji oraz ich wpływ na efektywność w procesach zmian i zaangażowanie w to co robimy. Pracuje z managerami i grupami funkcjonującymi w warunkach szczególnego narażenia na stres i presji efektywności biznesowej i osobistej na bazie autorskiego programu RTM. Realizował projekty szkoleniowe i doradcze między innymi dla: PZU, Gruner Und Jahr, International Paper Kwidzyn, Business Consulting Group, DHL, Generali, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, UPEMI, MSCDN, Fundacja Obserwatorium Zarządzania, Wektor Consulting, Remedis Sp. Z o.o. Lovells Polska, Rotaerota, Allen & Overy, Komisja Europejska w Brukseli, Siódemka Sp. Z o.o., Sephora, GUS, PKO BP, Axel Springer, Bulten Polska, Atlas Group, Grupa Unibep, Holiday Inn, ZUS, Baby Design, BGŻ, Hotel Copernicus, Business Lease, Fabryka Kresek i innych. W ramach współpracy z czołowymi firmami szkoleniowymi prowadził szereg szkoleń kompetencyjnych oraz zajęcia na studiach podyplomowych.

Rafał Kamiński

Doświadczony menedżer, projektant innowator, projektant rozwiązań biznesowych, społecznych i technologicznych. Prowadzę warsztaty jako trener. Facylitujer zespoły i prowadzi projekty metodą design thinking. Certyfikowany auditor oceniający skuteczność procesów biznesowych i Green Beltem Lean Six Sigma. Obecnie zajmuje się uczeniem przedsiębiorczości, poszukiwaniem i projektowaniem innowacji metodami skoncentrowanymi na rzeczywistych problemach i potrzebach człowieka (Human-Centered Design). Posiada 18 lat doświadczenia, które zdobywał pracując na stanowiskach specjalistycznych, menadżerskich i jako właściciel własnej firmy. Pracował dla takich firm jak PTK Centertel (Orange Polska), Polkomtel (Plus) i Raiffeisen Bank. Realizował projekty m.in dla takich firm jak BZWBK, CIMA Polska, OTIS Polska, Concordia Design, Greenhat Innovation, Fundacji FSCD (digital university i digiKids), iDMK, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Kierował lub brał aktywny udział w blisko 100 projektach, w obszarze sprzedaży, obsługi Klienta, rozwoju produktu, strategii, projektach R&D, transformacji i integracji, procesów wsparcia i HR.          

Wojciech Ścibor

Designer, digital grafik, człowiek renesansu. 46 lat doświadczeń życiowych, 25 lat doświadczeń zawodowych, 15 lat pod samodzielną nazwą webscy.com. Wraz z zespołem realizuje podstawowe narzędzia komunikacyjne - strony internetowe, sklepy i aplikacje, logotypy, key visuale oraz wszelkiego rodzaju dedykowane egzekucje wizerunkowe. Doświadczenie graficzne doskonalone na przestrzeni 25 lat, między innymi przy współpracy z największymi agencjami kreatywnymi w kraju, m.in z Unlimited, Red 8, Grey, DDB Warszawa, Pro Creation, Leo Burnett, Millward&Brown. Doświadczenie projektowe gromadzimy pracując pośrednio lub bezpośrednio dla takich podmiotów i marek jak: Akzo Noble, Ferrero, Grants, Ibuprom, Masmix, Matruelle, Simplus, Smakowita, Winiary, Thai Holidays Dream, Special, Sony Ericson, Sobieski, Santander, Samsung, Red Rubin, Pudliszki, Best Film, Piast, Nokia, Monini, Link 4, Konsalnet, Kodak, Knorr, HSBC, Tamex Obiekty Sportowe S.A, Herbapol, Heineken, Era czy Bonduelle. Powyższe przykłady stanową ogromne źródło wiedzy i rozwiniętego horyzontu postrzegania potrzeb Klientów. Wprowadzamy produkty na rynek, tworzymy brandy i makiety funkcjonalne projektów i rozwiązań cyfrowych. Chętnie dzielimy się wiedzą zdobytą w ramach realizowanych projektów. Najchętniej uczestniczymy w procesach tworzenia strategii oraz koncepcji kreatywnych. Niezmiennie, od lat inspiruje mnie natura.

Aleksander Kocur

Konsultant, trener sprzedaży I zarządzania Ekspert w zakresie szkoleń sprzedaży i zarządzania zespołami. Na swoim koncie ma ponad 1000 dni szkoleniowych.  Aktywnie prowadzi szkolenia od 2007 roku, a od 2009 wykłada na studiach podyplomowych. Przez wiele lat łączył i łączy praktykę biznesową z byciem trenerem i konsultantem dla kilkudziesięciu firm i organizacji.   Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w firmach i korporacjach zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju sprawia, że doskonale radzi sobie we współpracy z wieloma branżami i pracownikami różnych szczebli.  Ze sprzedażą związany od 1996 roku. Zarówno B2C, jak i B2B. Przez lata pracował jako Sprzedawca, Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG, Reprezentant Medyczny. Przez ponad 10 lat związany był z firma szkoleniową, w której pracował jako Key Account Manager, Dyrektor Sprzedaży i Dyrektor Szkoleń Biznesowych oraz Trener. Przez 4 lata ponadto prowadził własne właścicielskie placówki bankowe PKO BP, gdzie zarządzał sprzedażą i zespołem sprzedaży.  Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu sprzedaży B2C/B2B, obsługi klienta, komunikacji, rozmów z trudnym klientem, negocjacji, budowania zespołu, zarządzania zespołem, zarządzania sprzedażą, zarządzania zmianą, prezentacji i wystąpień publicznych oraz szkolenia trenerskie.  W karierze zawodowej jako trener i konsultant pracował m.in. z takimi organizacjami i firmami jak: ING Bank Śląski, Atlantic, Silgan White Cap Polska, Lafarge Kruszywa i Beton, Alstom Konstal S.A., ING Usługi Finansowe, Polska Presse, Sanitec Koło, PKO Bank Polski S.A., PZU S.A., Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., ZUS, PUP, Leroy Merlin, ToysRUs, Orlen Gaz, Polska Agencja Prasowa (PAP), AMS, Medi Press, PGE Grupa Kapitałowa, Polskapresse, Praktiker, OBI, Allianz, Grupa Onet, Polkomtel, TUnŻ Warta, Agrolen, PS Food, Oriflame, Elamed, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Cersanit, Nord Farm, Hewlett Packard, Cinema-City, Pol-skone, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Urząd Marszałkowski Olsztyn, Urząd Marszałkowski Wrocław, Sąd Okręgowy w Gliwicach, Sąd Okręgowy w Warszawie, Rossman, Huta Pokój S.A., AXA Assistance, Azoty Puławy S.A., Farmacol S.A., Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Energii, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Kopel S.A., Fega Polska S.A., IKEA Industry Goleniów, Unibep S.A., Orlen Oil S.A.   

Anna Jędrusik

Trener, Coach, psycholog i socjolog z naturą badacza – obserwuje i bada funkcjonowanie organizacji od wewnątrz, przygląda się codziennemu funkcjonowaniu ludzi w ich otoczeniu. Współzałożycielka Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów (ESCP). Wykładowca Uniwersytetu SWPS w Katowicach, doktorantka Uniwersytetu Śląskiego. Autorka wielu projektów rozwojowych, od 14 lat realizuje szkolenia, sesje coachingowe i badania. Asesor sesji AC/DC. Specjalizuje się w takich tematach, jak: zarządzaniem stresem i emocjami, budowanie odporności psychicznej, psychologia pozytywna w zarządzaniu, train the trainer oraz różnice kulturowe w biznesie. Pracuje w nurcie ACT (Acceptance and Commitment Therapy). Swoim Klientom pomaga odkrywać mocne strony i pokłady motywacji, budzi kreatywność i zapomniane talenty, inspiruje i pokazuje jak marzenia zamieniać w cele. W pracy często czerpie ze swojej historii (drogi od „patologicznej perfekcjonistki” do „praktykującej wystarczonistki”), dzieli się swoimi doświadczeniami ze ścieżki zmiany, którą spaceruje. Jako WWO (wysoko wrażliwa osoba) pracując z innymi, pomaga im rozszyfrować wszystkie hasła, „by znów mogli się w sobie zalogować”, „usiąść wygodnie, polepić się i zlepić” w jedną całość, złożoną z części spójnych, nieprzeczących sobie nawzajem. Prywatnie miłośniczka jogi, djembe, teatru improwizacji, psychologii pozytywnej i kultury wschodniosłowiańskiej.    

Magdalena Hasenbeck

Trenerka, Art-terapeutka, historyk i malarka sceniczna. W trakcie mojej wieloletniej pracy w zespole kreatywnym, świadomość znaczenia bezkonfliktowego współistnienia w grupie nabrała dla mnie szczególnego znaczenia. Bez względu na obszar działalności, praca w grupie jest wielkim wyzwaniem dla każdego członka zespołu. Istnieje wiele technik mediacyjnych czy treningowych które mają zwiększać efektywność grupy. Doświadczenie w pracy w grupie i z grupą, wsparte wykształceniem w kierunku trenera kreatywnego, art-terapeuty, umożliwiło mi stworzenie autorskiego programu - "Perspektywa zależy od ciebie". Program oparty na rozwoju własnej kreatywności, potencjału, odkrywaniu zasobów i pracy z deficytami. To niekonwencjonalne techniki manualne, takie jak collage, abstrakcja oraz rysunek intuicyjny, które pomagają w rozwoju osobistym przy użyciu uniwersalnego języka obrazów. Od lat kieruje się dewizą "Kreatywność to nie przywilej tylko cząstka każdego z nas". Dotychczas realizwane zadania i aktywności: Cykliczne Warsztaty grupowe Collage, dla zespołu Biura Architektonicznego m.ing.a. Architekten kwiecień-maj 2019 r. Monachium. Warsztaty dla Grupy „Creativ Ladies” na temat „Kreatywność  w moim życiu” 2018 r. Monachium. Prezentacja realizacji projektów malarskich oraz współpracy pomiędzy zespołami technicznymi zaplecza warsztatowego Opery Narodowej, Monachium. Indywidualne wystawy autorskich prac malarskich, 2008 r. oraz 2010 r. Muzeum, Nysa woj. Opolskie. Współorganizacja cyklicznego projektu - „Opera dla Dzieci” dla Opery Narodowej, Monachium. Warsztaty malarstwa wielkoformatowego dla dorosłych w 2015 r. w Monachium. Prywatna praktyka warsztatowa (techniki malarskie, imitacja materiałów oraz malarstwo iluzjonistyczne) dla osób dorosłych na przestrzeni ostatnich 15 lat. Indywidualne warsztaty collage, rysunku na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu z nami. W formularzu prosimy o możliwie proste opisanie zapytania, abyśmy mogli przygotować się do rozmowy z Państwem. Nic prostszego. Dla osób ceniących sobie kontakt bezpośredni, podajemy nasz numer telefonu – 504 133 788.